Urządzanie ogrodów

Nasze centrum ogrodnicze oferuje wiele rodzajów roślin ogrodowych. Staramy się, aby nasza oferta roślin do ogrodu była bogata i atrakcyjna, abyście mogli Państwo cieszyć się pięknem i niepowtarzalnością swoich przydomowych ogrodów. Możecie zakupić u nas wiele rodzajów sadzonek, krzewów ozdobnych i kwiatów. Zajmujemy się także pielęgnacją ogrodów oraz projektowaniem i urządzaniem ogrodów. Staramy się, aby każdy z urządzonych przez nas ogrodów był wyjątkowy i niepowtarzalny. Realizujemy projekty ogrodów, w których często pojawiają się różne elementy ozdobne, takie jak: 

Oczka wodne:
Woda w ogrodzie to źródło niezapomnianych wrażeń. Szum wody i zapach roślin wodnych przywołują często wspomnienia z młodości. Bogactwo flory i fauny wodnej odgrywa ważną rolę w utrzymaniu równowagi biologicznej w ogrodzie. Oczko przyciąga ptaki, które zaspokajają pragnienie i kąpią się, jest siedliskiem drobnych zwierząt, które żywią się owadami. Te niepozorne z pozoru zależności wpływają korzystnie na harmonię i atmosferę w całym ogrodzie.
 
Trawniki:

Tak jak dywan w domach służy wykończeniu całości, tak trawnik w ogrodzie sprawia, że mamy ochotę zdjąć buty i boso poczuć miękkość trawy i poranną rosę. Po idealnym trawniku ma się ochotę biegać i  na nim poleżeć. Na nim koncentruje się całe życie towarzyskie ogrodu: przyjmujemy gości i bawimy się z dziećmi. Trawnik to także świetne tło dla roślin ogrodowych, nietypowych kwiatów i krzewów. Założenie i utrzymanie pięknego trawnika to dużo pracy i czasu. Nasza firma zakłada trawniki z siewu i układa gotową trawę z rolki. Zajmujemy się także całoroczną pielęgnacją trawników, tak aby za rozsądną cenę uzyskać najlepszy efekt w ogrodzie.


 

Architektura ogrodowa:
Ogród to nie tylko rośliny ogrodowe, ale także niezwykłe miejsca, kąciki i urocze zakątki. W ogrodzie spędzamy przyjemnie  swój wolny czas. Tu wypoczywamy, czytamy, coraz częściej grillujemy i organizujemy przyjęcia. Ogród przydomowy staje się równie ważną częścią domu i tak samo wymaga odpowiedniego wyposażenia. Niezbędne  w ogrodzie są: ławki, altany, pergole i inne akcesoria ogrodnicze. Na zlecenie naszych klientów montujemy altany i inne elementy architektury.
 

Skalniaki:
Skalniaki to miniatura gór w naszym ogrodzie. Wprowadzają niezbędne urozmaicenie w naszych z natury płaskich ogrodach. Powodują, że nasz wzrok zatrzymuje się na wyniesieniu terenu, na różnokolorowych skałach i kamieniach. Cieszy nas różnorodność kolorów bylin i kształtów iglaków. Skalniak to oryginalny akcent w naszym ogrodzie.
 

Nawodnienia:
Piękny i zadbany ogród bez systemu nawodniającego wymaga bardzo dużo pracy i czasu. Aby oszczędzić Państwa pieniądze proponujemy inwestycję, która zwraca się błyskawicznie. O montażu nawadniania warto pomyśleć już na etapie projektowania ogórku. Montaż systemu nawadniającego przy urządzaniu ogrodu to oszczędność: