Centrum ogrodnicze

Nasza firma od wielu lat stara się zapewnić Państwu wszystko, co niezbędne do założenia i pielęgnowania ogrodu. W naszym Centrum Ogrodniczym prowadzimy detaliczną sprzedaż roślin ozdobnych oraz akcesoriów ogrodniczych.  Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą na temat pielęgnacji ogrodów, a także pomożemy w ich zaprojektowaniu i urządzeniu.


W ofercie naszego centrum ogrodniczego znajdziecie Państwo duży wybór roślin standardowych, a także wiele egzemplarzy soliterowych, form strzyżonych, szczepionych i innych rzadkich egzemplarzy. Staramy się stale zapewniać interesujący asortyment poszukiwanych odmian i gatunków. Staranna pielęgnacja we własnym gospodarstwie i bieżące dostawy świeżych roślin pozwalają na stałe zachowywanie wysokiej jakości oferowanego towaru z jednoczesną dbałością o atrakcyjne dla klienta ceny.

Nasz sklep ogrodniczy to miejsce, gdzie możecie Państwo nabyć rośliny ogrodowe, sadzonki krzewów czy sadzonki roślin ozdobnych. Posiadamy własną szkółkę roślin ozdobnych, dzięki czemu macie Państwo gwarancję, że oferowane przez nas sadzonki i krzewy ozdobne będziecie mogli nabyć w bardzo korzystnych cenach. Sadzonki, które Państwu oferujemy są bardzo wysokiej jakości, wszystkie pochodzą z naszej uprawy, sami je ukorzeniamy, sadzimy do gruntu i przez kilka lat pielęgnujemy i hartujemy, dlatego też kupując u nas rośliny do grodu, możecie mieć Państwo pewność, że rośliny są zdrowe i odpowiednio doglądane będą zdobić Państwa ogród przez długie lata. Warto też zaznaczyć, że jakość naszych roślin jest zdecydowanie lepsza niż jakość ogólnie dostępnych, popularnych roślin marketowych.


 W trosce o zapewnienie jak największego asortymentu towarów sprzedawanych w naszym centrum i podniesienie komfortu Państwa zakupów powiększyliśmy nasz sklep. Nasz personel chętnie udzieli Państwu niezbędnych porad ogrodniczych i wskazówek dotyczących wyboru, sadzenia i pielęgnacji zakupionych roślin. Udzielamy rad przy zakupie i samodzielnym montażu systemów nawadniających i oczek wodnych. Oferujemy także usługi projektowania i urządzania ogrodów, a także pomoc w ich późniejszej pielęgnacji. Zdajemy sobie sprawę, że ogród może być oczkiem w głowie domowników, dlatego staramy się, aby nasze projekty ogrodów przydomowych trafiały w indywidualne gusta naszych klientów.